چگونه از طریق سرمایه گذاری شهروندی قبرس را بدست آوریم؟

شهروندی قبرس

قبرس در اتحادیه اروپا سریع ترین پروسه اخذ شهروندی را ارائه می دهد. این سرمایه گذاری علاوه بر اعطای پاسپورت اروپا مزایای زیادی را به متقاضی اعطا می کند.

 

صفحه مرتبط : اقامت اروپا 

چرا شهروندی قبرس؟

قبرس عضو اتحادیه اروپا است و شهروندان آن حق زندگی، کار و تحصیل در تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا را دارند. با سرمایه گذاری متقاضی اصلی، اعضای خانواده وی شامل همسر و فرزندان زیر 28 سال می توانند برای اخذ شهروندی این کشور اقدام کنند. 

سرمایه گذاران به عنوان شهروندان قبرس هیچ گونه شرط حضور ندارند. آن ها می توانند در هر کشور اروپایی دیگری زندگی کنند. مهمترین مزیت اخذ شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری، حق انتخاب در نوع سرمایه گذاری است. این سرمایه گذاری سود واقعی در پی دارد.

شهروندی قبرس در سال 2019

به صورت کلی حداقل 2,150,000 یورو باید در قبرس سرمایه گذاری شود. از این مقدار حداقل 500,000 یورو باید در خرید ملک در قبرس سرمایه گذاری شود. 150,000 یورو باید به صورت کمک بلاعوض در زمینه های تعیین شده توسط دولت قبرس پرداخت شود. باقی مبلغ را می شود در خرید ملک یا هر گزینه موجود دیگر از جمله اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری کرد.

مزایای اخذ شهروندی قبرس

حق سفر بدون ویزا یا با ویزا در محل به 172 کشور شامل کانادا، هنگ کنگ، سنگاپور و بریتانیا

انتقال شهروندی به نسل های بعد

حق زندگی، کار و تحصیل در تمام کشورهای اتحادیه اروپا

حق مالکیت املاک در اتحادیه اروپا

موقعیت استراتژیک و پلی بین اتحادیه اروپا، خاورمیانه و آفریقای شمالی با دسترسی مستقیم به دریای مدیترانه

پروسه کوتاه پردازش پرونده

عدم نیاز به آزمون زبان

یکی از امن ترین کشورهای جهان با کمتر از 5 میلیون جمعیت

سیستم آموزشی عالی و خدمات درمانی تراز اول

یکی از بهترین مقاصد برای گذراندن تعطیلات

بدون نیاز به ابطال تابعیت اول

در صورتی که پدر و مادر متقاضی بتوانند 500,000 یورو در املاک قبرس سرمایه گذاری کنند، می توانند با پرونده متقاضی اصلی برای اخذ شهروندی این کشور اقدام کنند.

 

  

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.