پیست اسکی کلازین در لیست 10 پیست اسکی برتر در اروپا

پیست اسکی کلازین

روزنامه گاردین، یکی از رونامه‌ های اصلی بریتانیا، اخیرا مقاله‌ ای را در مورد مزایای چندین پیست اسکی کوچک منتشر کرده و نکاتی در مورد سفر را به خوانندگان خود ارائه داده است. در این مقاله گفته شده است که پیست‌ های کوچکتر اغلب اوقات با مزایایی از جمله قیمت کمتر، دسترسی آسان ‌تر، شلوغی کمتر، منظره عالی و طبیعتی بکر همراه هستند. «این پیست ‌های اسکی، از اسپانیا تا یونان، ارزش بالایی دارند و حس بهتری به افراد القا می‌کنند».

این مقاله توضیح کامل و دقیقی از ناحیه موراکا و کلازین در مونته نگرو ارائه می‌ دهد. پیست اسکی کلازین به دلیل تغییرات کم ارتفاع و مسیرهای متعدد برای افراد مبتدی بسیار مناسب است. با این حال افراد پیشرفته هم به دلیل مسیرهای آزاد و برف دست‌نخورده می توانند از این پیست لذت ببرند. این پیست زیبایی طبیعی منحصر به فردی دارد.

کلازین شهری کوچک است که دور تا دور آن کوه قرار دارد و ارتفاع این کوه ها تا 2000 متر می رسد. قیمت اسکی در این منطقه از روزی 30 یورو شروع می شود. در این منطفه مناطق مخصوصی برای کودکان در نظر گرفته شده است که شیب ملایم تر است و کودکان می‌توانند در آنجا اسکی را یاد بگیرند.

غذاهای این منطقه بسیار لذیذ و محبوب است. اقامتگاه های کلازین برای همه اقشار مناسب است. این اقامتگاه ها شامل هتل های گران قیمت تا کلبه های ارزانتر است.

 

پیست اسکی کلازین 7 کیلومتر از شهر دور است و دسترسی به آن با اتوبوس میسر است. اگر به دنبال مکانی برای سپری کردن تعطیلات زمستانی بدون صف و قیمت های بالا هستید، بهترین انتخاب پیست اسکی کلازین است.

پیست اسکی کلازین، یکی از پروژه های تایید شده برنامه شهروندی مونته نگرو

به صورت کلی پروژه های مخصوص برنامه های اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری الزاما نباید مربوط به تفرجگاه های ساحلی باشند. دولت مونته نگرو، بر خلاف دولت کشورهای دیگر، منطقه کوهستانی کلازین را برای برنامه شهروندی خود معرفی کرده است.

به گزارش ویجستی، وزارت توسعه گردشگری مونته نگرو اعلام کرده است که یک پروژه ساخت هتل در مناطق شمالی مونته نگرو برای برنامه سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است. ساخت این هتل، پیست های اسکی مونته نگرو را توسعه می دهد.

 یکی از اهداف معرفی برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت مونته نگرو، پیشرفت اقتصادی مناطق شمالی توسعه نیافته مونته نگرو است. با همین هدف، دولت مونته نگرو، انگیزه هایی را برای تشویق سرمایه گذاران به انتخاب مناطق شمالی این کشور ایجاد کرده است. در حال حاضر میزان سرمایه گذاری در مناطق مرکزی و ساحلی مونته نگرو بیشتر از نقاط دیگر است.

 

متقاضیان این برنامه علاوه بر سرمایه گذاری در پروژه تایید شده دولت باید به صندوق دولت کمک بلاعوض داشته باشند.

هتل وستین در شهر کلازین

در حال حاضر تنها یک پروژه برای سرمایه گذاری تصویب شده است که مربوط به ساخت هتل وستین در شهر کلازین مونته نگرو است. بودجه ساخت این پروژه قبلا تامین شده  و امکان اتمام این پروژه بدون سرمایه گذاری متقاضیان اخذ شهروندی هم ممکن است. در نتیجه این سرمایه گذاری یک سرمایه گذاری بسیار امن محسوب می شود.

ظرفیت سرمایه گذاری در این پروژه تنها 240 نفر است که به صورت مالکیت مشترک سهام دار این هتل می شوند.

 

 

صفحه مرتبط: اقامت اروپا 

  

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ پاسپورت دوم با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.