پرتغال برای بهبود طرح ویزای طلایی، توصیه های سازمان همکاری و توسعه اقتصادی را دنبال می کند

ویزای طلایی پرتغال

به گزارش خبرگزاری پرتغال، سانتوس سیلوا، وزیر امور خارجه پرتغال، اعلام کرده است که طرح اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک به توصیه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی بهبود داده می شود.

وی همچنین اذعان داشته است که دولت با پیروی از توصیه هایی که از سوی سازمان توسعه و همکاری اقتصادی دریافت کرده است، توانسته برنامه ویزای طلائی پرتغال را بهبود بخشد.

وی گفت: "سال گذشته، توصیه های سازمان توسعه و همکاری اقتصادی، دسترسی از اداره مالیاتی ما و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مالیاتی مربوط به ذینفعان ویزای طلایی پرتغال با سایر ادارات مالیاتی و بودجه سال 2019 را تسهیل بخشید".

وزیر افزود: در پرتغال هیچ مدرکی وجود ندارد که ثابت کند برنامه ویزای طلایی پرتغال با اهداف غیرقانونی یا جنایی اجرا شده است و در پروسه ویزای طلایی پرتغال هیچکس به عنوان مجرم محکوم نشده است.

وزیر امور خارجه پرتغال از مردم خواست تا هر گونه فعالیت های غیرقانونی در مورد  ویزای طلایی پرتغال را به مقامات گزارش دهند.

 

وی در گفتگو با لوسا آژانس خبری پرتغال افزود: "از زمان آغاز برنامه در سال 2012، این برنامه در حدود 4.5 میلیارد یورو سرمایه وارد کشور کرده است و این مزیت این برنامه باید حفظ شود، و آنچه که لازم است باید بهبود یابد، به طوری که کشور این ابزار مفید را از دست ندهد".

 

 

صفحه مرتبط : اقامت اروپا 

مهاجرت از طریق ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی ویزای ویژه ای است که اجازه اقامت را در عوض سرمایه گذاری در کشور پرتغال ممکن می سازد. این مجوز اقامت امکان ورود به پرتغال و دسترسی  به همه کشورهای شنگن را فراهم می کند.

دارندگان این مجوز اقامت می توانند برای خانواده خود نیز درخواست اقامت بدهند و در آینده مجاز به درخواست اقامت دائم و حتی تابعیت و پاسپورت پرتغال خواهند بود.

با ویزا طلایی پرتغال می توانید در پرتغال زندگی و کار کنید. اگرچه زندگی در پرتغال اجباری نیست، اما دارندگان این ویزا باید حداقل 7 روز در سال اول و 14 روز در هر 2 سال متوالی در کشور پرتغال اقامت داشته باشند.

چه کسانی می‌توانند در برنامه ویزای طلایی پرتغال شرکت کنند؟

ویزای طلایی پرتغال برای جذب سرمایه اتباع غیر اتحادیه اروپا طراحی شده است. هر شهروند غیر اتحادیه اروپا مشروط بر اینکه حداقل در یکی از گزینه های سرمایه گذاری تعیین شده توسط دولت سرمایه گذاری کند، می تواند برای ویزای طلایی پرتغال درخواست دهد.

 

 

 

 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ویزای طلایی پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.