اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت قبرس

 قبرس، با آب و هوای گرم و موقعیت جغرافیایی مناسب، مکانی جذاب برای تجارت و زندگی است. سرمایه گذاری در قبرس به دلیل نیروی کار خبره و سیستم انتقال و ارتباط قابل اعتماد، سرمایه گذاری سودمند است.

 قبرس دارای اقتصاد مدرن بر مبنای خدمات و بازار آزاد است و این مسئله به همراه چارچوب قانونی شفاف در قبرس، به سرمایه گذاران بین المللی این اطمینان را می دهد که سرمایه گذاری در قبرس منجر به رشد می شود.

 در شاخص سهولت تجارت بانک جهانی، قبرس رتبه 53 را در میان 190 کشور بدست آورد. اقدامات جدید برای احیای اقتصاد قبرس همراه با سازمان دهی دوباره بخش بانکداری این کشور انجام شده است که هدف از آن ها، بهبود رشد اقتصادی قبرس است.

لینک مرتبط : اقامت اروپا در سال 2019 

مزایای تابعیت و پاسپورت قبرس

سرمایه گذاری سود آور

برای اخذ پاسپورت قبرس نیازی به هیچ گونه کمک بلاعوض به دولت نیست و متقاضی برای خود سرمایه گذاری انجام می دهد. قبرس یک کشور به سرعت در حال رشد و ساخت است و یک مقصد توریستی پر رونق است، به علاوه قبرس یک مرکز بیزنسی در بین چند قاره است و اکثر کمپانی ها شعبه ای از شرکت خود را به قبرس می آورند. در نتیجه تقاضا  برای خرید و اجاره ملک همیشه بالا است. با انجام یک سرمایه گذاری دقیق نه تنها پاسپورت قبرس را بدست می آورید بلکه می توانید سود کنید.  

 

زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا
با اخذ پاسپورت قبرس شما شهروند یک کشور اتحادیه اروپا می شوید. طبق قانون اتحادیه اروپا شهروند هر کشور اتحادیه اروپا در واقع شهروند کل اتحادیه اروپا محسوب می شود و می تواند آزادانه در هر کشور اتحادیه اروپا زندگی و کار و تحصیل کند.

 

سفر بدون ویزا
پاسپورت قبرس یک پاسپورت قدرتمند از نظر آزادی سفر بدون ویزا است و دارندگان پاسپورت قبرس می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به کل اتحادیه اروپا، انگلستان و کانادا سفر کنند. همچنین با این پاسپورت، ویزا گرفتن از کشورهایی که نیاز به دریافت ویزا دارند، بسیار سریع و آسان است. 

 

بدون نیاز به حضور فیزیکی و امتحان زبان
به منظور اخذ پاسپورت قبرس متقاضیان ملزم نیستند در طول پروسه و یا بعد از دریافت شهروندی حتی یک روز از عمر خود را در قبرس زندگی کنند و می توانند آزادانه هر جای دنیا که بخواهند زندگی کنند بدون اینکه شهروندی کشور قبرس را از دست بدهند. همچنین نیازی به دادن امتحان زبان و یا داشتن سابقه مدیریتی نیست.

 

سرعت
تنها کشور اتحادیه اروپا که می توان فقط در حدود 6 ماه از آن شهروندی و تابعیت گرفت، کشور قبرس است. دیگر کشورها متقاضی را ملزم به زندگی در آن کشور و یادگیری زبان می کنند و تنها بعد از 5 تا 10 سال می توان برای شهروندی دیگر کشورهای اتحادیه اروپا اقدام کرد.

 

سیستم مالی و مالیاتی جذاب
قبرس به دلیل سیستم مالی بسیار مطلوب و موقعیت استراتژیک آن در تقاطع سه قاره اروپا، آفریقا و آسیا یک مرکز مالی جذاب محسوب می شود.

سیستم مالیاتی قبرس به طور مداوم توسط متخصصان مالیاتی اتحادیه اروپا به عنوان جذاب ترین مرکز مالی در اروپا رای آورده است. شهروندان قبرس مالیات بر درآمد خارج از قبرس پرداخت نمی کنند.
 

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت قبرس

دولت قبرس محرک های زیادی را به منظور جذب سرمایه گذاری خارجی در قبرس ایجاد کرده است. یکی از این موارد، برنامه سرمایه گذاری قبرس است که در عوض سرمایه گذاری در قبرس، تابعیت و پاسپورت قبرس را اعطا می کند. در سپتامبر سال 2016، دولت قبرس مبلغ سرمایه گذاری را کاهش داد. همچنین بر اساس قوانین جدید، پدر و مادر متقاضی اصلی نیز می توانند در پرونده گنجانده شوند.

 اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک به مبلغ 2 میلیون یورو در قبرس امکان پذیر است. قبرس یک کشور اتحادیه اروپا است که برنامه اعطای شهروندی و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری دارد و بدون نیاز به حضور فیزیکی و یا دانش زبان تنها طی 6 ماه می توان پاسپورت قبرس را کسب کرد.

پاسپورت قبرس یک مدرک مهم از نظر قدرت سفر بدون ویزا است و شهروندان قبرس مانند دیگر شهروندان اتحادیه اروپا حق زندگی و تحصیل و کار در کل اتحادیه اروپا را خواهند داشت.

بعد از سه سال متقاضی می تواند املاک خود را در قبرس بفروشد و یا سرمایه گذاری خود را از قبرس خارج کند اما برای همیشه باید یک ملک مسکونی به مبلغ نیم میلیون یورو در قبرس داشته باشد.

گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت قبرس

متقاضیان اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس می توانند با سرمایه گذاری به ارزش حداقل 2 میلیون یورو در املاک قبرس، تابعیت و پاسپورت قبرس را به دست آورند.

 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.