تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت دومینیکا

 دومینیکا جزیره ای بسیار زیبا در دریای کارائیب است که دارای مناظر طبیعی فوق العاده از جمله کوهها، آبشارها، چشمه های آب گرم، 365 رودخانه و سواحل منحصر به فرد با شن های سفید و سیاه است.

کشور دومینیکا تامین کننده محصولات کشاورزی و سبزیجات در کارائیب است. همچنین به دلیل فعالیت های آتشفشانی در دومینیکا، این کشور بستری برای انرژی سبز است. 

مزایای تابعیت و پاسپورت دومینیکا

سرعت
اخذ پاسپورت دومینیکا یکی از سریع ترین روش های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم می باشد. معمولا از زمان ارسال پرونده به دولت دومینیکا تا دریافت نامه قبولی تنها دو تا سه ماه زمان لازم است و دو ماه بعد از دریافت نامه قبولی پاسپورت دومینیکا صادر شده و به دست متقاضی می رسد در نتیجه می توان کلا حدود 6 ماه زمان را در نظر گرفت

 

عدم نیاز به حضور فیزیکی 
برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا شرط حضور فیزیکی وجود ندارد و متقاضی بدون نیاز به سفر به دومینیکا در طول پروسه و بعد از آن و تنها از طریق ارسال مدارک با پست برای اخذ پاسپورت دومینیکا اقدام می کند و در تمام طول عمر نیازی به سفر به دومینیکا وجود ندارد.

 

آزادی سفر بدون ویزا
پاسپورت دومینیکا یک پاسپورت بسیار قدرت مند محسوب می شود، چرا که با داشتن این پاسپورت می توان بدون نیاز به اخذ ویزا به کشور انگلستان و کشور های حوزه شنگن سفر کرد و 6 ماه در سال در کشور انگلستان سپری کرد و همچنین در هر 180 روز 90 روز در حوزه شنگن سفر کرد. اخیرا با پاسپورت دومینیکا به روسیه هم می توان بدون ویزا سفر کرد و این کشور در حال مذاکره با امارات و چین برای امضای معاهده سفر بدون ویزا می باشد.

 

مشمول شدن پدر و مادر و  فرزندان وابسته تا سن سی سالگی

متقاضی اصلی، همسر متقاضی اصلی، فرزندان زیر 18 سال و همچنین فرزندان زیر 30 سال که مجرد و دانشجو باشند می توانند در پرونده شامل شوند و پاسپورت دومینیکا را دریافت نمایند. همچنین پدر و مادر وابسته بالای 55 سال نیز می توانند در پرونده شامل شوند.

 

کشور دومینیکا تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد. 

 

مالیات
در کشور دومینیکا هیچگونه مالیات بر ارث، هدیه و مالیات بر درآمد بدست آمده در خارج از دومینیکا وجود ندارد.

 

برای اخذ پاسپورت دومینیکا نیازی به اثبات سابقه مدیریت و یا دانش زبان انگلیسی نیست.

برنامه تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت دومینیکا

به منظور اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا، متقاضیان می توانند از طریق کمک مالی به بودجه توسعه ملی دومینیکا یا سرمایه گذاری در پروژه ها اقدام کنند.

 برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری یکی از قدیمی ترین و محبوب  ترین برنامه های اخذ پاسپورت دوم در دنیا می باشد. کشور دومینیکا یک کشور کوچک در دریای کاراییب است اما پاسپورت قدرتمندی دارد و دارندگان این پاسپورت می توانند از مزایای آزادی سفر بدون ویزا به بسیاری از کشور های دنیا از جمله انگلستان و کشور های حوزه شنگن، باز کردن حساب بانکی و تجارت در کشورهای دیگر بهره مند شوند.
اخذ پاسپورت دومینیکا معمولا حدود 6 ماه طول می کشد و از دو روش کمک بلاعوض به دولت دومینیکا و یا سرمایه گذاری قابل بازگشت در یکی از پروژه های تایید شده دولت دومینیکا امکان پذیر است.

گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا

الف) روش پرداخت بلاعوض

 برای دریافت پاسپورت دومینیکا تنها برای متقاضی اصلی:100,000 دلار آمریکا

 برای  متقاضی اصلی و همسر:  175,000 دلار آمریکا

 برای یک خانواده تا سقف 4 نفر: 200,000 دلار آمریکا

 برای هر عضو بیشتر از چهار نفر: 25,000 دلار آمریکا

   

ب) روش سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت

 خرید ملک به ارزش حداقل 200,000 دلار در یکی از پروژه های تأیید شده دولت و حفظ آن به مدت 3 سال 

 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.