مزایای اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا

پاسپورت اتحادیه اروپا

پاسپورت اتحادیه اروپا در میان قدرتمند ترین پاسپورت ها در جهان است که داشتن آن دنیایی از فرصت های جدید را به روی شما باز می کند. مزایای پاسپورت اتحادیه اروپا بسیار زیاد هستند که از جمله آنها حق دسترسی نامحدود به زندگی، بازنشستگی، کار، تحصیل و راه اندازی یک کسب و کار در اروپا است. در این مقاله به برخی از مزایای برتر اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا  اشاره شده است.

 

 

لینک مرتبط:   اقامت اروپا در سال 2019

 

 

آزادی سفر

یکی از مزایای مهم پاسپورت اتحادیه اروپا این است که شما می توانید آزادانه در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید. بسته به کشوری که شهروندی آنجا را کسب کرده اید، شما همچنین امکان سفر بدون ویزا به صدها کشور جهان را خواهید داشت.

 شما می توانید در هر کشور اروپائی که تمایل دارید، زندگی، کار و تحصیل کنید. با اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا تمام کشورهای اروپائی با فرهنگ ها و سلیقه های مختلف، همسایگان شما خواهند بود. اروپا یک مکان فوق العاده برای زندگی است. 

تحصیلات

بسیاری از دانشگاه های مشهور جهان، از جمله آکسفورد و کمبریج، در اروپا قرار دارند. یک مزیت فوق العاده پاسپورت اتحادیه اروپا برای فرزندان شما دسترسی به آموزش رایگان و / یا کاهش هزینه های تحصیل در مدارس و دانشگاه های سراسر اتحادیه اروپا است.

خدمات درمانی

یکی از مزایای بزرگ پاسپورت اتحادیه اروپا دسترسی به خدمات درمانی جهانی در سراسر اتحادیه اروپا است. در حالی که هر کشور اروپایی سیستم درمانی خود را دارد، خدمات اولیه درمانی برای همه شهروندان تضمین شده است و سطوح مختلف وجود دارد. شما همچنین می توانید یک کارت بیمه درمانی اروپایی برای پوشش خدمات پزشکی در سرتاسر اتحادیه اروپا دریافت کنید

ایمنی و حفظ حریم خصوصی

پاسپورت اتحادیه اروپا ایمنی و حفظ حریم خصوصی را در سطوح مختلف فراهم می کند.

1) برای همه شهروندان در اتحادیه اروپا حفاظت کنسولی وجود دارد.

2) اتحادیه اروپا اخیرا "مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی" را که یکی از شدیدترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است، معرفی کرده که حفاظت از حقوق شهروندان برای حفظ حریم اطلاعات خصوصی آنها را بر عهده دارد.

3) قوانین سلامت و ایمنی در اروپا بسیار دقیق هستند. اتحادیه اروپا یکی از سختگیرانه ترین مقررات ایمنی تولیدات و مواد غذایی در جهان را دارد که به عنوان یک سیستم هشدار برای محصولات خطرناک موجود در بازار تلقی می شود.

 ایمنی و حفظ حریم خصوصی پیشرفته یک مزیت مهم پاسپورت اتحادیه اروپا است.

مالی

مزایای مالی پاسپورت اتحادیه اروپا برای سرمایه گذاران، بسیار کلیدی است. اتحادیه اروپا طرح های تشویقی مالیاتی جذاب برای سرمایه گذاری ارائه می دهد. اروپا دارای توافقنامه حذف مالیات مضاعف (یا مالیات پایین) با بیش از 60 کشور دیگر است. مقررات اتحادیه اروپا همچنین یک حریم خصوصی مالیاتی ارائه می دهد که در بسیاری از نقاط جهان قابل دسترسی نیست.

در نهایت، کشورهای مختلف در سراسر اتحادیه اروپا نرخ های مالیاتی مختلفی را ارائه می دهند - کشورهایی مانند بلغارستان، قبرس، یونان، پرتغال، مونته نگرو و مالتا، نرخ مالیات مطلوب یا طرح درآمد حاصل از خارج را ارائه می دهند که می توانند بستر مالیاتی مناسبی را برای یک سال اول زندگی در آنجا ایجاد کند.

همانطور که میبینید، هنگامی که صحبت از پاسپورت اتحادیه اروپا باشد، هیچگونه مزیتی از شما دریغ نخواهد شد. نه تنها می توانید از مزیت کار، تحصیل و زندگی در بسیاری از کشورها با تاریخ و فرهنگ غنی در جهان برخوردار شوید، بلکه می توانید از بسیاری از مزایای ویژه نیز برخوردار شوید.

 

 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.