مزایای اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا

پاسپورت اتحادیه اروپا

پاسپورت اتحادیه اروپا در میان قدرتمند ترین پاسپورت ها در جهان است که داشتن آن دنیایی از فرصت های جدید را به روی شما باز می کند. مزایای این پاسپورت بسیار زیاد هستند که از جمله آن ها حق دسترسی نامحدود به زندگی، بازنشستگی، کار، تحصیل و راه اندازی یک کسب و کار در اروپا است.

در این مقاله به برخی از مزایای برتر آن اشاره شده است.

 

 

صفحه مرتبط : اقامت اروپا 

آزادی سفر

یکی از مزایای مهم پاسپورت اتحادیه اروپا حق آزادی سفر در تمام کشور های اتحادیه اروپا است. علاوه بر این، بسته به کشوری که شهروندی را اعطا کرده است، امکان سفر بدون ویزا به صدها کشور جهان نیز مهیا می شود.

متقاضیان می توانند در هر کشور اروپائی که تمایل دارید، زندگی، کار و تحصیل کنند. 

تحصیلات

بسیاری از دانشگاه های مشهور جهان، از جمله آکسفورد و کمبریج در اروپا قرار دارند. دارندگان این پاسپورت دسترسی به آموزش رایگان/کم هزینه تر در اروپا دارند.

خدمات درمانی

یکی از مزایای بزرگ پاسپورت اتحادیه اروپا دسترسی به خدمات درمانی جهانی در سراسر اتحادیه اروپا است. در حالی که هر کشور اروپایی سیستم درمانی خود را دارد، خدمات اولیه درمانی برای همه شهروندان تضمین شده است و سطوح مختلف وجود دارد.

متقاضیان همچنین می توانند یک کارت بیمه درمانی اروپایی برای پوشش خدمات پزشکی در سرتاسر اتحادیه اروپا دریافت کنند

ایمنی و حفظ حریم خصوصی

پاسپورت اتحادیه اروپا ایمنی و حفظ حریم خصوصی را در سطوح مختلف فراهم می کند.

1) برای همه شهروندان در اتحادیه اروپا حفاظت کنسولی وجود دارد.

2) اتحادیه اروپا اخیرا "مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی" را که یکی از جدی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است، معرفی کرده که حفاظت از حقوق شهروندان برای حفظ حریم اطلاعات خصوصی آن ها را بر عهده دارد.

3) قوانین سلامت و ایمنی در اروپا بسیار دقیق هستند. اتحادیه اروپا یکی از سختگیرانه ترین مقررات ایمنی تولیدات و مواد غذایی در جهان را دارد که به عنوان یک سیستم هشدار برای محصولات خطرناک موجود در بازار تلقی می شود.

 ایمنی و حفظ حریم خصوصی پیشرفته یک مزیت مهم این پاسپورت است.

مالی

مزایای مالی این پاسپورت برای سرمایه گذاران، بسیار کلیدی است. اتحادیه اروپا طرح های تشویقی مالیاتی جذاب برای سرمایه گذاری ارائه می دهد.

اروپا دارای توافقنامه حذف مالیات مضاعف (یا مالیات پایین) با بیش از 60 کشور دیگر است. مقررات اتحادیه اروپا همچنین یک حریم خصوصی مالیاتی ارائه می دهد که در بسیاری از نقاط جهان قابل دسترسی نیست.

در نهایت، کشورهای مختلف در سراسر اتحادیه اروپا نرخ های مالیاتی مختلفی را ارائه می دهند - کشورهایی مانند بلغارستان، قبرس، یونان، پرتغال، مونته نگرو و مالتا، نرخ مالیات مطلوب یا طرح درآمد حاصل از خارج را ارائه می دهند که می توانند بستر مالیاتی مناسبی را برای یک سال اول زندگی در آنجا ایجاد کند.

هنگامی که صحبت از پاسپورت اتحادیه اروپا باشد، هیچگونه مزیتی از شما دریغ نخواهد شد. نه تنها می توانید از مزیت کار، تحصیل و زندگی در بسیاری از کشورها با تاریخ و فرهنگ غنی در جهان برخوردار شوید، بلکه می توانید از بسیاری از مزایای ویژه نیز برخوردار شوید.

 

 

 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.