مزایای خرید ملک و اخذ پاسپورت از یک کشور اروپایی

پاسپورت کشورهای اروپایی

پاسپورت کشور های اروپایی  در میان قدرتمند ترین پاسپورت هادر جهان هستند که دنیایی از فرصت های جدید را به روی شما باز می کند. از مزایای این پاسپورت ها می توان به حق دسترسی نامحدود به زندگی، بازنشستگی، کار، تحصیل و راه اندازی یک کسب و کار در اروپا اشاره کرد. در این مقاله به برخی از این مزایا اشاره شده است.

 

صفحه مرتبط : اقامت پرتغال از طریق خرید ملک

مزایای اخذ تابعیت کشور های اروپایی

آزادی سفر

یکی از مزایای مهم اخذ تابعیت و پاسپورت کشورهای اروپایی این است که شما می توانید آزادانه در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید. بسته به کشوری که شهروندی آنجا را کسب کرده اید،  امکان سفر بدون ویزا به صدها کشور جهان را نیز خواهید داشت. شما می توانید در هر کشور اروپائی که تمایل دارید، زندگی، کار و تحصیل کنید و تمام کشورهای اروپائی با فرهنگ ها و سلیقه های مختلف، همسایگان شما خواهند بود. اروپا یک مکان فوق العاده برای زندگی است.

تحصیلات

بسیاری از دانشگاه های مشهور جهان، از جمله آکسفورد و کمبریج در اروپا قرار دارند. یک مزیت فوق العاده تابعیت اروپا برای فرزندان شما دسترسی به آموزش رایگان و/یا کاهش هزینه های تحصیل در مدارس و دانشگاه های سراسر اتحادیه اروپا است.

خدمات درمانی

یکی از مزایای بزرگ اخذ شهروندی و پاسپورت کشور های اروپایی، دسترسی به خدمات درمانی جهانی در سراسر اتحادیه اروپا است. در حالی که هر کشور اروپایی سیستم درمانی خود را دارد، خدمات اولیه درمانی برای همه شهروندان تضمین شده است و سطوح مختلف وجود دارد. شما همچنین می توانید یک کارت بیمه درمانی اروپایی برای پوشش خدمات پزشکی در سرتاسر اتحادیه اروپا دریافت کنید.

ایمنی و حفظ حریم خصوصی

1) برای همه شهروندان در اتحادیه اروپا حفاظت کنسولی وجود دارد.

2) اتحادیه اروپا اخیرا "مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی" را که یکی از سخت ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است، معرفی کرده که حفاظت از حقوق شهروندان برای حفظ حریم اطلاعات خصوصی آنها را بر عهده دارد.

3) قوانین سلامت و ایمنی در اروپا بسیار دقیق هستند. اتحادیه اروپا یکی از سختگیرانه ترین مقررات ایمنی تولیدات و مواد غذایی در جهان را دارد که یک سیستم هشدار برای محصولات خطرناک موجود در بازار است.

مزایای مالی

مزایای مالی برای سرمایه گذاران، بسیار کلیدی است. اتحادیه اروپا طرح های تشویقی مالیاتی جذاب برای سرمایه گذاری ارائه می دهد. اروپا دارای توافقنامه حذف مالیات مضاعف (یا مالیات پایین) با بیش از 60 کشور دیگر است. مقررات اتحادیه اروپا همچنین یک حریم خصوصی مالیاتی ارائه می دهد که در بسیاری از نقاط جهان در دسترس نیست.

در نهایت، کشورهای مختلف در سراسر اتحادیه اروپا نرخ های مالیاتی مختلفی را ارائه می دهند - کشورهایی مانند بلغارستان، قبرس، یونان، پرتغال، مونته نگرو و مالتا، نرخ مالیات مطلوب یا طرح درآمد حاصل از خارج را ارائه می دهند که می تواند بستر مالیاتی مناسبی را برای یک سال اول زندگی در آنجا ایجاد کند.

همانطور که مشاهده کردید، هنگامی که صحبت از پاسپورت کشور های اروپایی باشد، هیچگونه مزیتی از شما دریغ نخواهد شد. نه تنها می توانید از مزیت کار، تحصیل و زندگی در بسیاری از کشورها با تاریخ و فرهنگ غنی در جهان برخوردار شوید، بلکه می توانید از بسیاری از مزایای ویژه برخوردار شوید.

  

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ اقامت اروپا یا پاسپورت دوم با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.