خرید ملک در پرتغال، یک سرمایه گذاری ایده آل

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال از دیر باز بسیار محبوب بوده است. پرتغال یک کشور بسیار زیبا و آفتابی با مردمی صمیمی و یک بهشت امن در قاره اروپا است. افراد ثروتمند و بسیاری از سلبریتی ها همیشه پرتغال را مقصدی دلپذیر برای خرید ملک و گذراندن تعطیلات یا زندگی در این کشور در نظر داشته اند. در سال های اخیر افراد از طریق خرید ملک در پرتغال می توانند اقامت این کشور فوق العاده را بدست آورند و این برنامه کسب اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال آنچنان محبوب بوده است که بازار ملک را در پرتغال به شدت به سمت رشد برده است.

 علاوه بر سرمایه گذاری سود آور، خرید ملک در پرتغال مزایای پنهان بسیاری دارد. پرتغال تنها کشور اتحادیه اروپا است که دارندگان اقامت در آن می توانند بدون شرط حضور فیزیکی تنها پس از گذشت پنج سال، برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام کنند. این مزیت پرتغال را به یکی از بهترین برنامه های اخذ اقامت تبدیل کرده است و متقاضیان بیش از هر جای دیگر به دنبال خرید ملک در پرتغال، زندگی در این بهشت زیبا و در نهایت کسب پاسپورت از یک کشور در اتحادیه اروپا می باشند.

 

لینک مرتبط : اقامت اروپا در سال 2019

 

خرید ملک در پرتغال با شرکت کنکاش

شرکت کنکاش متخصص در امر خرید ملک در پرتغال می باشد. شرکت کنکاش در پرتغال همکاران و وکلای خود را مستقر کرده و با کارآمدترین روش ممکن به متقاضیان خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت این کشور یاری می رساند. سرمایه گذاران علاقمند به خرید ملک در پرتغال می توانند با کمک و مشاوره همکاران متخصص ما در این زمینه بهترین ملک ممکن و مناسب با علاقه و بودجه خود را پیدا کنند و در همه مراحل از باز کردن حساب بانکی تا انتقال سند و دیگر مراحل لازم بدون هیچگونه نگرانی کار را به ما بسپارند و  از خرید ملک در پرتغال و کسب اقامت این کشور زیبا و مزایای آن لذت ببرند.

 

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت این کشور با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.