خرید ملک در پرتغال، یک سرمایه گذاری ایده آل

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال از دیر باز بسیار محبوب بوده است. پرتغال یک کشور بسیار زیبا و آفتابی با مردمی صمیمی و یک بهشت امن در قاره اروپا است. افراد ثروتمند و بسیاری از سلبریتی ها همیشه پرتغال را مقصدی دلپذیر برای خرید ملک و گذراندن تعطیلات یا زندگی در این کشور در نظر داشته اند.

چندین سال است که افراد از طریق خرید ملک در این کشور می توانند اقامت پرتغال را بدست آورند. این برنامه کسب اقامت از طریق خرید ملک آنچنان محبوب بوده است که بازار ملک را در پرتغال به شدت به سمت رشد برده است.

 علاوه بر سرمایه گذاری سود آور، خرید ملک در پرتغال مزایای پنهان بسیاری دارد. برای مثال، پرتغال تنها کشور اتحادیه اروپا است که دارندگان اقامت در آن می توانند بدون شرط حضور فیزیکی تنها پس از گذشت 5 سال، برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام کنند. این مزیت، پرتغال را به یکی از بهترین برنامه های اخذ اقامت اروپا تبدیل کرده است.

 

 

صفحه مرتبط : اقامت اروپا 

خرید ملک در پرتغال با شرکت کنکاش

شرکت کنکاش متخصص در امر سرمایه گذاری است. شرکت کنکاش در پرتغال همکاران و وکلای خود را مستقر کرده و با کارآمدترین روش ممکن به متقاضیان خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت این کشور یاری می رساند.

سرمایه گذاران علاقمند به خرید ملک می توانند با کمک و مشاوره همکاران متخصص ما در این زمینه بهترین ملک ممکن و مناسب با علاقه و بودجه خود را پیدا کنند، در همه مراحل از باز کردن حساب بانکی تا انتقال سند و دیگر مراحل لازم بدون هیچ گونه نگرانی کار را به ما بسپارند و  از خرید ملک و کسب اقامت این کشور زیبا و مزایای آن لذت ببرند.

 

 

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت این کشور با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.