خرید ملک در پرتغال، یک سرمایه گذاری ایده آل

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال از دیر باز بسیار محبوب بوده است. پرتغال یک کشور بسیار زیبا و آفتابی با مردمی صمیمی و یک بهشت امن در قاره اروپا است. افراد ثروتمند و بسیاری از سلبریتی ها همیشه پرتغال را مقصدی دلپذیر برای خرید ملک و گذراندن تعطیلات یا زندگی در این کشور در نظر داشته اند.

چندین سال است که افراد از طریق خرید ملک در این کشور می توانند اقامت پرتغال را بدست آورند. این برنامه کسب اقامت از طریق خرید ملک آنچنان محبوب بوده است که بازار ملک را در پرتغال به شدت به سمت رشد برده است.

  علاوه بر سرمایه گذاری سود آور، خرید ملک در پرتغال مزایای پنهان بسیاری دارد. برای مثال، با اخذ اقامت پرتغال افراد اجازه کار، زندگی و تحصیل در این کشور و حق سفر بدون ویزا به کشورهای حوزه شنگن خواهند داشت.

 

پرتغال تنها کشور اتحادیه اروپا است که دارندگان اقامت در آن می توانند بدون شرط حضور فیزیکی تنها پس از گذشت 5 سال، برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام کنند. این مزیت، پرتغال را به یکی از بهترین برنامه های اخذ اقامت اروپا تبدیل کرده است. 

مزایای خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال

- دسترسی آسان از پرتغال به تمام کشورهای حوزه شنگن.

- اقتصاد پایدار و در حال رشد.

- مالیات پایین در خرید و انتقال ملک.

- آب و هوای آفتابی. 

- سواحل ماسه ای، غواصی، اسکی، تفریحات دریایی، مراکز تنیس، سوارکاری، رستوران های لوکس، خدمات درمانی خوب، کلینیک های خصوصی و صد ها مورد دیگر از مزایای خرید ملک در پرتغال است.

املاک و مستغلات در پرتغال

خرید ملک در پرتغال

در سال 2018 پرتغال شاهد رشد خوبی در بخش املاک بوده است. همچنین موسسه آمار از افزایش 7.3 درصدی قیمت ها در لیسبون در سال 2019 خبر می دهد.

 

طبق گفته صاحب نظران، بر خلاف نگرانی های مربوط به عدم ثبات اقتصاد جهانی، رشد بازار مسکن در پرتغال سال خوبی را پیش رو دارد. با افزایش تقاضا برای املاک در سال جاری، رشد قیمت ها همچنان ادامه دارد. 

هزینه‌های خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال، هزینه های اضافی دیگری از جمله پرداخت مالیات در بر دارد.

در زیر نمای کلی از این هزینه های لیست شده است:

- پرداخت مالیات انتقال ملک.

- مالیات حق تمبر که معمولا 0.8 درصد قیمت خرید ملک است.

-  هزینه دفتر اسناد رسمی و هزینه ثبت سند

- هزینه وکیل

 

- هزینه نمایندگی املاک

نکات خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال

در زیر برخی از نکاتی که پیش از خرید ملک در پرتغال باید مورد بررسی قرار گیرد بیان شده است:

- هدف شما از خرید ملک باید مشخص باشد.

- بررسی محلی که قصد خرید ملک در آن جا را دارید.

- انتخاب ملک بر اساس بودجه شما

- بررسی روش های انتقال پول

- بررسی هزینه های جانبی

 

- استخدام یک وکیل آگاه به قراردادهای ملکی

الزامات اخذ گلدن ویزا از طریق خرید ملک

خرید ملک در پرتغال

ملک خریداری شده باید به مدت 5 سال به نام متقاضی باقی بماند و فروخته نشود.

منشا سرمایه ای که برای خرید ملک استفاده می شود باید در خارج از کشور پرتغال باشد.

متقاضی قبل از دریافت اقامت باید به صورت قانونی و از طریق ویزای شنگن برای  افتتاح حساب، خرید ملک، و انجام انگشت نگاری وارد کشور پرتغال شود.

متقاضی نباید مرتکب جرم و جنایت شده باشد.

 

متقاضی باید حداقل 7 روز در سال را در پرتغال سپری کرده باشد.

پیش نیازهای خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال

برای خرید ملک در پرتغال ابتدا به داشتن یک حساب بانکی در آن کشور نیاز است. برای افتتاح حساب بانکی، نیاز به داشتن یک شماره مالیاتی و یک نماینده مالیاتی است. این اقدامات توسط وکیل انجام می شود و بعد این مدارک به اضافه چند مدرک هویتی دیگر برای افتتاح حساب به بانک ارائه می شود. بعد از افتتاح حساب متقاضی می تواند انتقال پول به منظور خرید ملک را انجام دهد.

خرید ملک در پرتغال با شرکت کنکاش

خرید ملک در پرتغال

شرکت کنکاش متخصص در امر سرمایه گذاری است. این شرکت در پرتغال همکاران و وکلای خود را مستقر کرده و با کارآمدترین روش ممکن به متقاضیان خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت این کشور یاری می رساند.

سرمایه گذاران علاقمند به خرید ملک می توانند با کمک و مشاوره همکاران متخصص ما در این زمینه بهترین ملک ممکن و مناسب با علاقه و بودجه خود را پیدا کنند، در همه مراحل از باز کردن حساب بانکی تا انتقال سند و دیگر مراحل لازم بدون هیچ گونه نگرانی کار را به ما بسپارند و  از خرید ملک و کسب اقامت این کشور زیبا و مزایای آن لذت ببرند.

 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت این کشور با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.