به گزارش فوربس، پرتغال یکی از بهترین مکان ها برای بازنشستگی در سال 2019 است

پرتغال بهترین مکان برای بازنشستگی در سال 2019

مجله فوربس 24 کشور مختلف را به عنوان بهترین گزینه های انتخابی برای دوران بازنشستگی معرفی کرده است. استاندارد زندگی در این کشورها بالا و هزینه های زندگی بسیار پایین است. علاوه بر این موارد، این 24 کشور دارای آب و هوای مطلوب، فرهنگ بی نظیر، مناظر و مکان های دیدنی فوق العاده و ثبات سیاسی هستند.

پرتغال یکی از این 24 کشور است که به گفته فوربس دارای «آب و هوای گرم و دلنشین»، هزینه های پایین زندگی، سیستم خدمات درمانی خوب و نرخ جرم پایین است. در این کشور امکان صحبت به زبان انگلیسی نیز وجود دارد.

اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه های گلدن ویزا و انجل ویزا بسیار آسان است. در برنامه گلدن ویزا یا اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک متقاضی باید 500,000 یورو در پرتغال سرمایه گذاری کند. برنامه انجل ویزا نیز ترکیبی از سرمایه گذاری و استارتاپ است و متقاضی باید نصف کمتر مبلغ گلدن ویزا را در این برنامه سرمایه گذاری کند. هر دو برنامه در نهایت منجر به اخذ اقامت اروپا می شوند.

توافقنامه های مالیاتی پرتغال با بسیاری از کشورها، این کشور را به بهشتی برای بازنشستگان تبدیل کرده است.

فوربس شهرهای لیسبون و آلگاروه را به عنوان مطلوب ترین شهرهای پرتغال برای مهاجران معرفی کرده است.

این اولین بار نیست که پرتغال به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب می شود. این کشور در سال 2017 به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای سفرهای تک نفره و دوران بازنشستگی انتخاب شد.

آلگاروه اولین و بهترین مکان برای دوران بازنشستگی است. این مکان دارای نور آفتاب در تمام طول سال و زمستان های کوتاه و معتدل است. آلگاروه محلی مناسب برای مهاجران است، زیرا خانه های این منطقه نسبتا ارزان قیمت و برای همه بودجه ها مناسب هستد. همچنین خدمات درمانی و سیستم پزشکی در این منطقه با کیفیت بسیار بالا ارائه می شود.

 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ اقامت پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.