با 35 روز زندگی در پرتغال پاسپورت اروپا را بدست آورید

زندگی در پرتغال و اخذ پاسپورت

افرادی که قصد اخذ اقامت اروپا و حتی پاسپورت اروپا را دارند، می توانند در برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک شرکت کنند و پس از 5 سال در صورت رعایت الزامات برنامه، برای اخذ اقامت دائم پرتغال و تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام کنند.

همانطور که وکلا و مشاورین شرکت کنکاش همیشه به متقاضیان اعلام کرده اند، کسانی که در برنامه گلدن ویزای پرتغال شرکت می کنند، در صورتی که سالی 7 روز (35 روز در 5 سال) در این کشور حضور داشته باشند، در آزمون زبان پرتغالی در سطح اولیه قبول شوند و سرمایه گذاری خود در پرتغال را تا 5 سال حفظ کنند، پس از 5 سال می توانند برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت پرتغال اقدام کنند.

نکته قابل توجه این است که  افرادی که 5 سال  پیش در این برنامه سرمایه گذاری کردند و الزامات را رعایت کردند، به تازگی موفق به اخذ شهروندی پرتغال شده اند.

قبلا طبق قانون متقاضیان باید 6 سال صبر می کردند، اما طبق اصلاحاتی که در این برنامه انجام شد، 6 سال به 5 سال کاهش یافت.

برنامه گلدن ویزای پرتغال تنها برنامه ای است که به این سادگی شهروندی و پاسپورت اروپا را اعطا می کند. در برنامه های دیگر متقاضیان معمولا با شرایط سخت تری مواجه هستند. مثلا در برنامه سرمایه گذاری انگلستان، متقاضیان  نباید بیش از 450 روز در طول 5 سال اقامت  و بیش از 90 روز در سال اول درخواست خارج از انگلستان باشند. علاوه بر این، هر یک از اعضای خانواده که در پرونده قرار دارند،  برای بدست آوردن تابعیت انگلستان باید شخصا شرط حضور را رعایت کنند.

پس اگر قصد دارید که شهروند اروپا شوید، کافی است که در پرتغال سرمایه گذاری کنید و تا 5 سال آن را حفظ کنید، کمی زبان پرتغالی یاد بگیرید و سالی 7 روز در این کشور حضور داشته باشید.

شهروند یک کشور اتحادیه اروپا، شهروند کل اروپا است و حق زندگی، کار، تحصیل و بهره مندی از خدمات پزشکی را در تمام کشورهای اتحادیه اروپا دارد.

 

 

 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.