با شروع یک کسب و کار در پرتغال، بذر موفقیت در آینده خود را بکارید

تاسیس شرکت در پرتغال

رویدادهای جهانی اخیر شامل اعتراضات هنگ کنگ و چالش های جاری در آفریقای جنوبی منجر به افزایش تعداد متقاضیان برنامه انجل ویزای پرتغال شده است. به این صورت که افرد حرفه ای و موفقی که در این کشورها زندگی می کنند، در جستجوی اخذ اقامت های جایگزین هستند.

ایده اخذ مجوز اقامت در اتحادیه اروپا برای خانواده، موجب تشویق متقاضیان به تغییر پایگاه کسب و کار می شود. این برنامه اقامتی پرتغال به دلیل این که گزینه ای برای کسب و کار در پرتغال است، جایگزینی فوق العاده برای برنامه های خرید ملک است.

این برنامه انجل ویزا که در بهار 2019 معرفی شد، طبق ماده 60 قانون پرتغال، به منظور جذب افراد حرفه ای با صلاحیت بالا به شرکت های تحقیق و توسعه در پرتغال طراحی شده است.

افراد حرفه ای از سراسر دنیا می توانند شرکت استارتاپی خود را در مرحله تحقیق و توسعه در پرتغال تاسیس کنند. این شرکت تحت حمایت انکوباتورهای مورد تایید دولت است. این برنامه با هدف اعطای فوری مزایای اقتصادی و تقویت ظرفیت کشور برای تاسیس استارتاپ های بین المللی است. 

ویزاهای استارتاپی، ترند جهانی هستند

این برنامه جدید قسمتی از ترند جهانی به سمت ویزاهای استارتاپی به عنوان راهی برای اخذ اقامت دائم و یا شهروندی اتحادیه اروپا است. کسانی که در این برنامه شرکت می کنند، مسیری استراتژیک برای سرمایه خود تامین می کنند و از آزادی سفر لذت می برند.

به صورت کلی، زمانی که امکان توسعه کسب و کار در کشورهای دیگر وجود دارد، محدود کردن حق زندگی فقط به یک کشور با حق سفر محدود و بی ثبات، تصمیم معقولی نیست.

این برنامه به متقاضیان اجازه می دهد تا پایگاه کسب و کار خود را به کشوری امن و با ثبات منتقل کنند.

بنابراین، افراد متمولی که قصد سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی را دارند، علاوه بر خرید ملک، که یکی از راحت ترین روش ها برای اخذ اقامت اروپا است، می توانند از روش انجل ویزای پرتغال اقدام کنند.

مهم ترین نکته که ممکن است در تصمیم گیری  متقاضیان سرمایه دار تاثیر بگذارد، این است که هزینه این برنامه نسبت به برنامه گلدن ویزای پرتغال، از نصف کمتر است.

  

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ اقامت پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.