با خرید ملک در کشور پرتغال به اقامت و پاسپورت دست پیدا کنید

خرید ملک در پرتغال

با خرید ملک در پرتغال دیگر نیازی به اخذ ویزای شنگن نیست. بنابراین، سرمایه گذاران می توانند در وقت و هزینه مربوط به پروسه اخذ ویزای شنگن صرفه جویی کنند.

دارندگان کارت اقامت پرتغال ملزم به اقامت در این کشور به مدت 7 روز در سال هستند. آن ها می توانند تمام سال را در پرتغال زندگی کنند، اما در صورت عدم تمایل آن ها به زندگی در پرتغال، 7 روز اقامت در پرتغال کفایت می کند. به بیان دیگر، این برنامه شرط حضور ندارد.

در صورت رعایت قوانین و الزامات برنامه گلدن ویزای پرتغال، افراد می توانند پس از 5 سال برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور اروپایی اقدام کنند.

با داشتن گلدن ویزای پرتغال، حق زندگی، کار، تحصیل و بهره مندی از خدمات پزشکی در کشور پرتغال به شخص داده می شود، اما با داشتن تابعیت و پاسپورت پرتغال، حق زندگی، کار، تحصیل و بهره بردن از خدمات پزشکی در تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا به شخص داده می شود.

 

حداقل مبلغ لازم برای خرید ملک در این کشور

تمامی کسانی که شهروندی اتحادیه اروپا را ندارند و حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری را رعایت می کنند، می توانند در برنامه اخذ گلدن ویزای پرتغال شرکت کنند. حداقل مبلغ لازم برای خرید ملک 350,000 یورو است. اگر متقاضی بخواهد این مقدار را سرمایه گذاری کند باید ملکی با قدمت 30 سال و بازسازی شده خریداری کند. در غیر این صورت، اگر متقاضی تمایل داشته باشد تا در املاک نوساز و با شرایط دلخواه سرمایه گذاری کند، حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری  500,000 یورو خواهد بود.

 

صفحه مرتبط : اقامت اروپا 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اقامت پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.