اخذ اقامت یونان از طریق  خرید ملک

یونان با قرارگیری بین اروپا، آسیا و آفریقا، به عنوان مهد دموکراسی و زادگاه تمدن غربی یاد می شود. تاریخ این کشور به 800 سال قبل از میلاد برمی گردد و به طور قابل توجهی زبان، هنر، فلسفه، سیاست و پیکره فیزیکی دنیای مدرن را تحت تاثیر قرار داده است.

یونان متشکل از یک سرزمین اصلی در شبه جزیره بالکان و هزاران جزیره در دریاهای اژه و یونان است که آن را به مرکز بزرگ تجاری اروپا و یکی از بهترین مقاصد تعطیلات و گردشگری جهان تبدیل کرده است.

 آب و هوای مدیترانه ای یونان، غذاهایی با شهرت جهانی و شهرهای چند ملیتی، همراه با سواحل بی نظیر، سنت های معتبر محلی و مهمان نوازی، باعث شده است بسیاری از افراد این کشور را به عنوان خانه دوم خود برگزینند.

 ساکنین و شهروندان در یونان، به عنوان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، از مزایایی نظیر سطح بالای امنیت، فرصت های آموزشی عالی، خدمات درمانی قوی و قوانین قابل اعتماد برخوردار هستند. 

مزایای اقامت یونان

بدون نیاز به حضور فیزیکی

به منظور حفظ و تمدید اقامت یونان حتی نیاز نیست متقاضی یک روز را در یونان سپری کند.

 

 سریعترین برنامه اخذ اقامت در اروپا

برنامه گلدن ویزای یونان یکی از سریع ترین برنامه های موجود در اروپا می باشد و در صورتی که ملک در جزایر یونان خریداری شود کسب اقامت یونان حتی طی یکی الی دو ماه امکان پذیر است.

 

سفر بدون ویزا

از طریق کارت اقامت این کشور می توان بدون نیاز به اخذ ویزا به کل حوزه شنگن سفر کرد و در هر 180 روز 90 روز را در کشورهای حوزه شنگن سپری کرد.

  

امکان زندگی و تحصیل در یونان

دارندگان گلدن ویزای یونان می توانند بدون محدودیت در یونان زندگی و تحصیل کنند. همچنین می توانند در یونان کارآفرینی کنند و کسب و کار خود را داشته باشند اما اجازه کار به صورت استخدام شدن توسط یک کارفرمای دیگر را ندارند.

 

پست مرتبط : اقامت اروپا

برنامه ویزای طلایی یونان یا اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری

اقامت یونان

برنامه گلدن ویزای یونان یکی از مقرون به صرفه ترین برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری است که دسترسی به اروپا را فراهم می کند. متقاضیان موفق و خانواده های آنها می توانند بدون نیاز به ویزا در طی 2 ماه از اغاز درخواست خود به منطقه شنگن دسترسی داشته باشند.

مهاجرت به یونان یونان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک به ارزش حداقل 250,000 یورو امکان پذیر است. برنامه گلدن ویزای یونان یکی از ارزانترین و سریع ترین برنامه های اخذ اقامت در اروپا است. ملک خریداری شده می تواند در خود یونان و یا در جزایر آن باشد. همچنین این ملک  می تواند مسکونی و یا تجاری باشد.

 به منظور حفظ اقامت این کشور نیازی به ماندن در کشور یونان نیست، اما باید ملک خریداری شده در یونان حفظ شود. با خرید ملک توسط متقاضی اصلی به همسر و فرزندان وابسته زیر 21 سال متقاضی اصلی اقامت یونان اعطا می شود. 

گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک

تنها گزینه برای سرمایه گذاری در املاک یونان، سرمایه گذاری  با حداقل ارزش 250,000 یورو به همراه مالیات قابل اجرا است.

 ضمنا، اثبات پوشش بیمه درمانی معتبر در یونان نیز الزامی است. 

تابعیت و پاسپورت یونان

اقامت یونان

 پس از 7 سال اقامت در یونان، متقاضی می تواند بر اساس قانون ملی یونان (قانون 2004/3284) درخواست شهروندی خود را از طریق پروسه تابعیت ارائه دهد. این امر تنها در صورتی امکان پذیر است که متقاضی بتواند نشان دهد که ارتباط نزدیکی با کشور برقرار کرده است و به طور موفقیت آمیز با جامعه یونان، هم از لحاظ مالی، و هم اجتماعی، یکپارچه شده است. فرآیند پذیرش تابعیت همچنین مستلزم برگزاری امتحانی است تا اطمینان حاصل شود که متقاضی دانش کافی در مورد زبان یونانی به دست آورده است. 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه  اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.