مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا ایجاد بیزینس

Starting a Business in Canada under the Owner-Operator Pathway

مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا ایجاد بیزینس در کانادا

شروع یک بیزینس در کانادا مسیری دو مرحله ای برای دریافت اقامت دائم کانادا است. به این ترتیب که کارآفرینان می توانند تحت این برنامه در ابتدا یک اجازه کار موقت از دولت فدرال کانادا دریافت نموده و در فاصله تنها چند ماه به کانادا مهاجرت کنند و سپس بعد از استقرار بیزنس برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

 این برنامه اجازه می دهد که یک شرکت کانادایی به یک سرمایه گذار خارجی فروخته شود تا کسب و کارهایی که صاحبان آن ها در حال بازنشسته شدن هستند، از بین نروند و در کانادا حفظ شوند.

همچنین متقاضیان می توانند به جای خرید یک بیزینس موجود در کانادا، خود بیزینسی را از ابتدا راه اندازی نمایند و به همین ترتیب ابتدا اجازه کار دریافت کنند و بعد از ورود به کانادا و شروع فعالیت در بیزینس خود خیلی راحت تر برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

 

آیا کارآفرینی هستید که می خواهید کسب و کار خود را به سطح بالاتری ارتقا داده و به کانادا مهاجرت کنید؟

شرکت مهاجرتی کنکاش به افراد واجد شرایط کمک می کند تا رویای خود را به حقیقت تبدیل کنند و به عنوان یک سرمایه گذار و کارآفرین به کانادا مهاجرت کنند.

 

چه کسی واجد شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا ایجاد بیزینس در کانادا است؟

افرادی واجد شرایط شرکت در این برنامه خواهند بود که دارای سابقه مدیریتی در سطح ارشد و سابقه مدیریت کسب و کار خود بوده باشند و بتوانند مدارک کافی در این زمینه ارائه دهند.

 

به چه مقدار سرمایه گذاری نیاز خواهد بود؟

قانون محدودیتی برای انجام سرمایه گذاری در کسب و کار تعیین نکرده است، اما طبق بیزینس پلان و نوع کسب و کار معمولا بین 250,000 دلار کانادا تا 400,000 دلار کانادا برای سرمایه گذاری لازم خواهد بود.

 

آیا خانواده متقاضی می توانند در کانادا زندگی کنند و اجازه کار و تحصیل داشته باشند؟

بله، افراد خانواده یک متقاضی موفق اجازه کار و زندگی و تحصیل در کانادا را خواهند داشت.

 

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا ایجاد یک بیزینس در کانادا در کدام استان کانادا اجرا می شود؟

این برنامه یک برنامه تعیین شده از طرف دولت فدرال کانادا است و در تمام استان ها و مناطق کانادا قابل اجرا است.

 

درصد موفقیت پرونده از روش مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا ایجاد یک بیزینس در کانادا چقدر است؟

درصد موفقیت اخذ اجازه کار و مهاجرت به کانادا از این روش نسبتا بالا است، زیرا متقاضی در یک کسب و کار جدید و یا از قبل موجود در کانادا سرمایه گذاری انجام می دهد و باعث حفظ مشاغل موجود در کانادا می شود. به همین علت متقاضی می تواند فرصت های شغلی جدید در کانادا ایجاد نماید و منافع اقتصادی زیادی برای کانادا به همراه داشته باشد.

 

شرکت مهاجرتی کنکاش در زمینه مهاجرت به کانادا از این روش کارآفرینی چگونه می تواند به متقاضیان کمک کند؟

شرکت کنکاش با تعداد زیادی از پرونده های موفق با مدیریت و تجربه 30 ساله و در اختیار داشتن تیم مجرب به بهترین نحو می تواند به متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی و خرید یا ایجاد بیزینس در کانادا یاری رساند.

مشاوره دقیق و رایگان، بررسی کارشناسانه پرونده، پیدا کردن بهترین کسب و کارها با بالاترین امکان موفقیت و رسیدن به سود، تهیه بیزینس پلان حرفه ای و ارائه پرونده منسجم و دقیق به دولت کانادا همگی بخشی از خدمات ما در این زمینه است.

 

 

 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا ایجاد یک بیزینس در کانادا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.