اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت انگلستان

انگلستان نام نیمهٔ جنوبی جزیره بریتانیای کبیر و یکی از چهار بخش کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است.

این منطقه از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است و مهم‌ترین و عمده‌ترین جزء تشکیل‌دهندهٔ کشور بریتانیا است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیزکانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند.

انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهرلندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.

مساحت این کشور ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن تا واپسین سرشماری در سال ۲۰۱۴ میلادی ۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰ نفر بوده‌است.

 انگلستان دارای آب و هوایی نسبتاً معتدل می‌باشد که در زمستان از صفر درجه پایین‌تر و در تابستان از ۳۲ درجه بالاتر نمی‌رود. سردترین ماه سال ژانویه و فوریه و گرم‌ترین ماه سال ماه جولای است.

مزایای اقامت انگلستان

برنامه سرمایه گذاری انگلستان شامل متقاضی اصلی، همسر و فرزندان زیر 18 سال است. همسر و فرزندان وابسته می توانند تحت برنامه ویزا سرمایه گذاری به همراه متقاضی اصلی درخواست اقامت دهند.

با داشتن اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری، به سرمایه گذار اجازه  کار، تحصیل و فعالیت های تجاری در انگلستان داده می شود.

برنامه اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت انگلستان

سرمایه گذارانی که به دنبال ویزای اقامت انگلستان هستند، می توانند برای اخذ ویزای سرمایه گذاری Tier 1  اقدام کنند. سرمایه مورد نیاز برای این برنامه 2 میلیون پوند است و اجازه اقامت موقت در انگلستان را برای سرمایه گذار و خانواده اش فراهم می سازد. این اقامت برای 3 سال و 4 ماه اعتبار دارد و متقاضیان می توانند برای تمدید این اقامت برای 2 سال دیگر درخواست دهند. سرمایه گذار پس از 5 سال می توانند در خواست اقامت دائم انگلستان را دهد. 

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان، یکی از جذاب ترین برنامه های ویزای سرمایه گذاری در جهان برای سرمایه گذاران با دارائی بالا است. سرمایه گذاری در انگلستان محدود به خرید اوراق قرضه دولتی انگلیس و اوراق قرضه شرکت های تجاری ثبت شده و فعال در انگلستان است.

گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت انگلستان

برای دریافت درخواست ویزای سرمایه گذاری، متقاضی می توانند در اوراق قرضه دولتی انگلیس یا سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه شرکت های تجاری ثبت شده و فعال در انگلستان سرمایه گذاری کنند. متقاضیان نمی توانند در شرکت هایی که در سرمایه گذاری در ملک فعالیت دارند سرمایه گذاری کنند.

مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در برنامه اقامت سرمایه گذاری انگستان حداقل 2 میلیون پوند است.

 

اقامت سریع:

 

پس از گذشت دو سال، متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری بیشتر به میزان 10 میلیون پوند، یا 5 میلیون پوند پس از 3 سال، برای اقامت دائم انگلستان درخواست دهند، یا بدون سرمایه گذاری بیشتر و تمدید اقامت به مدت 5 سال منتظر بمانند.

تابعیت و پاسپورت انگلستان

پاسپورت انگلستان

دارندگان اقامت انگلستان می توانند  پس از 6 سال برای اخذ تابعیت و پاسپورت انگلستان درخواست دهند. برنامه سرمایه گذاری که مستقیما منجر به شهروندی انگلستان شود وجود ندارد

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات  بیشتر در مورد برنامه اقامت انگلستان با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید