اخذ اقامت اروپا

اقامت اروپا

اروپا با تاریخ غنی، معماری و فرهنگ شگفت انگیز، غذاهای خوشمزه، شهرهای مشهور و تنوع جغرافیایی از قبیل کوه ها، سواحل، جزایر، رودخانه ها و ... مقصد مطلوب مهاجران است و  در سال های اخیر افراد زیادی از سراسر جهان تصمیم گرفته اند که این منطقه را به خانه خود تبدیل کنند.

گروه های مختلفی از افراد به دنبال اخذ اقامت دوم هستند. شهروندان کشور هایی که دارای پاسپورت قدرتمند نیستند، با اخذ اقامت اروپا حق سفر بدون ویزا به کشور های حوزه شنگن را بدست می آورند. علاوه بر این، اخذ اقامت برای کسانی که به دنبال تجارت در اروپا هستند، مسئله ای حائز اهمیت است. عدم شرط حضور در برخی از برنامه ها، راه حل برای افرادی است که همواره به دلایل مختلف، از جمله شغل ثابت در کشور خودشان، توانایی زندگی در کشورهای دیگر را ندارند اما قصد اخذ اقامت دوم برای روز مبادا دارند.

اخذ اقامت از کشور های اروپایی  از روش های  متعددی امکان پذیر است. در این مقاله به طور خلاصه به برخی از آنها می پردازیم.

انواع روش های مهاجرت به اروپا چیست

روش های مختلفی برای اخذ اقامت اروپا وجود دارد که شامل موارد ذیل است:

سرمایه گذاری

خرید ملک

خرید اوراق قرضه

انجل ویزا

ثبت شرکت

تمکن مالی

ازدواج

ویزای تحصیلی

ویزای کاری

 

شرکت کنکاش تنها از روش های خرید ملک و انجل ویزا اقدام می کند.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری

اقامت اروپا

"ویزای طلایی" یا اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در واقع یک مجوز اقامت است که به دارنده حق زندگی در کشور را می دهد و با توجه به قوانین زمانی تابعیت آن کشور، به سمت شهروندی پیش می رود.

 "ویزای طلایی" واژه ای برای تمام اقامت های مختلف با برنامه سرمایه گذاری است که در آن یک فرد در کشور سرمایه گذاری می کند و در ازاء سرمایه گذاری، در طول دوره مهاجرت از یک سری مزایا و امتیاز ها برخوردار می شود. 

از طریق انجام یک سرمایه گذاری می توان مراحل اخذ اقامت اروپا را انجام داد. اکثر این برنامه ها شرط حضور فیزیکی ندارند و متقاضیان بدون نیاز به ترک وطن می توانند برای همیشه از مزایای داشتن کارت اقامت کشور های اروپایی استفاده کنند.

با سرمایه گذاری به این ترتیب، متقاضیان معمولا هم سود می کنند، هم می توانند اقامت اروپا را دریافت کنند و با دانستن اینکه همه تخم مرغ ها در یک سبد نیست و بخشی از سرمایه خود را در کشور دیگری سرمایه گذاری کرده اند، آسایش خاطر بیشتری نسبت به آینده خواهند داشت. 

مسئله ای که "ویزای طلایی" را نسبت به برنامه های دیگر متفاوت می کند، این است که این برنامه به طور کلی تمامی الزامات دیگر را حذف می کند. ویزای طلایی نیاز به پیشنهاد شغلی، شروع کسب و کار (که شامل برنامه های پیچیده کسب و کار، الزامات پرداخت مالیات و غیره) و یا حتی ازدواج ندارد.

در اکثر موارد، به طور کلی نیاز به زبان نیز حذف می شود. برای مثال، اگر قصد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری را داشته باشید و زبان پرتغالی بلد نباشید، مشکلی در روند اخذ اقامت شما پیش نمی آید.

به همین دلیل است که این برنامه ها "بلیط طلایی" برای کسانی هستند که قصد اخذ اقامت اروپا را بدون هیچ گونه قوانین خاص دارند. 

کشورهایی از جمله پرتغال و یونان دارای برنامه های گلدن ویزا هستند. با خرید ملک در این کشور ها در مدت چند ماه، اقامت اعطا می شود. شما با اخذ اقامت از یک کشور اروپایی، حق زندگی، کار و تحصیل در همان کشور و سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن را بدست می آورید.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به دو روش خرید ملک و اوراق قرضه امکان پذیر است.

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

اقامت اروپا

یکی از مطمئن ترین روش های اخذ اقامت اروپا، خرید ملک است. در این روش متقاضی طبق قوانین کشور مد نظر، ملک را با ارزش تعیین شده خریداری می کند و در مدت چند ماه اقامت آن کشور را بدست می آورد. با خرید ملک در کشور های یونان (حداقل 250,000 یورو) و پرتغال (حداقل 280,000 یورو) می توان به راحتی اقامت این کشور ها را بدست آورد. از میان این کشور ها، کشور پرتغال در صورت رعایت الزامات لازم در برنامه، پس از 5 سال به آسانی تابعیت این کشور را اعطا می کند. با داشتن تابعیت از هر کشور اروپایی، شما شهروند کل اروپا هستید، و امکان زندگی، کار و تحصیل در تمام کشور های اتحادیه اروپا را دارید. یونان  هم پس از چند سال (بیشتر از 5 سال) ممکن است تابعیت را با شرایط خیلی سخت تر اعطا کند. 

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آلمان امکان پذیر نیست

کشور آلمان، کشوری توسعه یافته با استانداردهای عالی برای زندگی و مهاجرت افراد متمول است. خربد ملک در آلمان برای افراد خارجی مجاز است و تابعیت اولیه خریداران ملک اهمیتی ندارد. با این حال، هیچ برنامه قانونی دال بر خرید ملک در آلمان و اخذ اقامت اروپا وجود ندارد. افرادی که به دنبال اخذ اقامت آلمان هستند، می توانند از روش های دیگر از جمله روش تحصیلی و یا کاری اقدام کنند.

اخذ اقامت آلمان به معنای حق سفر بدون ویزا در کل حوزه شنگن است. در صورتی که فردی از روش های قانونی اقامت آلمان را بدست آورد و به مدت تعیین شده در آلمان زندگی کند، می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور اقدام کند. پاسپورت آلمان سومین پاسپورت قدرتمند جهان با دسترسی بدون ویزا به 188 کشور است.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در سوئد امکان پذیر نیست

از آنجایی که سوئد یک کشور پیشرفته و توسعه یافته است، افراد زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند. این افراد می توانند در سوئد ملک خریداری یا اجاره کنند. خرید ملک در سوئد برای افراد خارجی مجاز است و تابعیت اولیه متقاضیان خرید ملک اهمیتی ندارد.

با این حال سوئد برنامه اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک ندارد و افراد برای مهاجرت به این کشور باید از روش های دیگر اقدام کنند. استکهلم، گوتنبرگ و مالمو جزء محبوب ترین شهر ها برای خرید ملک در این کشور هستند. 

اقامت اروپا از طریق ویزای انجل

اقامت اروپا از طریق ویزای انجل

برنامه اخذ اقامت اروپا  از طریق ویزای انجل برنامه ای بسیار جدید و ترکیبی از سرمایه گذاری و استارتاپ است. این برنامه مقرون به صرفه یکی از روش های اخذ اقامت پرتغال است که اخیرا توسط دولت پرتغال به تصویب رسیده است.

برنامه انجل ویزای پرتغال حتی یک روز هم شرط حضور ندارد و به همین دلیل یکی از گزینه های مطلوب برای افرادی است که قصد ترک کشور خود را ندارند. متقاضیان بدون این که کشور خود را ترک کنند و یا کسب و کاری را راه اندازی کنند، تنها با پرداخت 180,000 یورو به یک شرکت انکوباتور مورد تایید دولت پرتغال، اقامت این کشور زیبای اروپایی را دریافت می کنند.

 

بعد از پرداخت هزینه به شرکت انکوباتور، این شرکت روی یک طرح استارتاپی مورد انتخاب متقاضی تحقیقات جامع انجام می دهد، مشکلات را پیش بینی می کند و راه کارهای خود را اعلام می کند. به این صورت، این طرح به یک مدل نهایی و قابل اجرا تبدیل می شود. 

این کسب و کار بعد از 3 سال به متقاضی اعطا می شود. در این مرحله او به انتخاب خود یا این کسب و کار را مدیریت می کند و یا آن را به یک نفر دیگر می فروشد.

در هر صورت، تنها با پرداخت این مبلغ بدون هیچ گونه هزینه جانبی و بدون نیاز به حضور فیزیکی حتی برای یک روز در پرتغال، پس از حدود 4 ماه اقامت این کشور به متقاضی اعطا می شود.

اقامت اروپا از طریق خرید اوراق قرضه

شرکت کنکاش برای اخذ اقامت از این روش اقدام نمی کند

اقامت اروپا

اخذ اقامت از برخی از کشورها با خرید اوراق قرضه دولتی امکان پذیر است. در این روش نیازی به خرید ملک نیست و سرمایه پس از مدت زمان معلوم عینا به سرمایه گذار بازگردانده می شود. از آنجا که این اوراق قرضه از دولت خریداری می شود، این نوع سرمایه گذاری یک سرمایه گذاری بدون ریسک و مطمئن است.

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

شرکت کنکاش برای اخذ اقامت از این روش اقدام نمی کند

اقامت اروپا

بسیاری از افرادی که به دنبال توسعه کسب و کار قبلی و یا راه اندازی کسب و کار جدید هستند، ثبت شرکت در اروپا را انتخاب می کنند. هدف اصلی این افراد، عمدتا پیشرفت و کسب سود بیشتر است و قصدی برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت ندارند. با این حال، برخی از شرکت های مهاجرتی برای جذب مشتری این روش را به متقاضیان معرفی می کنند و ادعا دارند که با ثبت شرکت در اروپا می شود اقامت یک ساله بدست آورد.

پروسه اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت با فریب افسر مهاجرتی از طربق ثبت شرکت قلابی شروع می شود اما از آنجایی که تشخیص هدف اصلی افراد برای این افسران خبره کار سختی نیست، معمولا درخواست های ثبت شرکت رد می شود.

با این حال، در صورتی که با درخواست متقاضی موافقت شود، حتی در صورتی که شرکت واقعی باشد اما نتواند مالیات سالانه را پرداخت کند، اقامت یک ساله متقاضی تمدید نمی شود.  به صورت کلی اگر فردی بتواند 5 سال اقامت را تمدید کند، می تواند برای اخذ اقامت دائم اقدام کند.

شرط تمدید اقامت در روش ثبت شرکت چیست؟

برای تمدید اقامت از روش ثبت شرکت متقاضی باید اثبات کند که شرکت فعالیت واقعی دارد و می تواند مالیات را پرداخت کند. همچنین در صورت ارتکاب به جرائم عمدی کیفری اقامت متقاضی تمدید نخواهد شد.

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

شرکت کنکاش برای اخذ اقامت از این روش اقدام نمی کند

اقامت اروپا

اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی به درد افرادی می خورد که قصد زندگی در کشور مقصد را دارند. افرادی که از این روش اقدام می کنند، باید 6 ماه در سال را در کشور مقصد مانند توریست زندگی کند و به هیچ وجه حق کار در آن کشور را ندارد. با اخذ اقامت از این روش، اقامت یک ساله اعطا می شود و در صورتی که متقاضی بتواند 5 سال متوالی اقامت یک ساله را دریافت کند، می تواند برای اخذ اقامت دائم اقدام کند. با این حال ممکن است اقامت وی تمدید نشود و تمام تلاش ها بی نتیجه بماند.

این روش به هیچ وجه روشی مطمئن برای برنامه ریزی آینده خانواده نیست، زیرا به هیچ وجه تضمینی برای تمدید اقامت وجود ندارد.

معایب اخذ اقامت اروپا از روش تمکن مالی

روش تمکن مالی مخصوص افراد متمولی است که علاقه دارند برای مدت کوتاهی در یک کشور اروپایی اقامت داشته باشند.  

از آنجایی که این برنامه برای افراد متمول طراحی شده است، به هیچ وجه متقاضی حق کار کردن و کسب درآمد در آن کشور را ندارد.

دومین مشکل این برنامه شرط حضور طولانی مدت است که در صورت عدم رعایت این شرط، اقامت تمدید نخواهد شد.

این برنامه بیشتر برای افراد بازنشسته ای طراحی شده است که مشکلی با ترک کشور خود به مدت طولانی ندارند و دوست دارند سال های بعدی زندگی خود را به تفریح بپردازند.

اقامت اروپا از طریق ازدواج

اقامت اروپا

اگر فردی اقامت یک کشور را داشته باشد، می تواند اقامت را برای همسر و فرزندان خود دریافت کند. برای مثال، اگر کسی قصد اخذ اقامت یونان داشته باشد، می تواند با همان مبلغ تعیین شده برای سرمایه گذاری، اقامت را برای همسر و فرزندان وابسته دریافت کند و نیازی به سرمایه گذاری بیشتر نیست. البته هر کشور قانون خاص خود را برای پذیرش فرزندان دارد و محدودیت سنی فرزندان در هر کشور متفاوت است. با این حال، اخذ اقامت برای همسر قطعی است.

اقامت اروپا از طریق ویزای تحصیلی

شرکت کنکاش برای اخذ اقامت از این روش اقدام نمی کند

اقامت اروپا از طریق ویزای تحصیلی

اخذ اقامت اروپا از طریق ویزای تحصیلی یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد برای مهاجرت انتخاب می کنند

نکته ای که در این برنامه ها وجود دارد این است که ویزای متقاضی فقط تا اتمام دوره تحصیلی معتبر است و پس از آن متقاضی ملزم به ترک آن کشور است. 

در تمام طول دوره تحصیل، متقاضی حق کار کردن در آن کشور را فقط به صورت پاره وقت دارد و در صورتی که اداره مهاجرت کشور مقصد متوجه شود که متقاضی با ویزای تحصیلی به صورت تمام وقت در کشور کار می کند، ممکن است متقاضی را از تحصیل منع و از کشور اخراج کند.

شرایط تحصیل در اروپا  چگونه است ؟

در صورتی که متقاضی بخواهد در کشور های اروپایی تحصیل کند دو راه دارد:

در صورتی که متقاضی زبان کشور مقصد را بلد باشد، می تواند در صورت اخذ پذیرش از یک دانشگاه به صورت رایگان در آن دانشگاه تحصیل کند.

اما در صورتی که متقاضی بخواهد در کشورهایی اروپایی به زبان انگلیسی تحصیل کند، باید بورسیه بگیرد که پروسه اخذ بورسیه از دانشگاه های اروپایی کار راحتی نیست و شرایط خاص خود را دارد.

اقامت اروپا از طریق ویزای کاری

شرکت کنکاش برای اخذ اقامت از این روش اقدام نمی کند

اقامت اروپا از طریق ویزای کاری

بسیاری از کشورهای اروپایی به افراد این اجازه را می دهند که در صورتی که بتوانند از یک کارفرما پشنهاد شغلی دریافت کنند، مادامی که شغل را حفظ کنند، در آن کشور اقامت داشته باشند. با این حال، پیدا کردن پیشنهاد شغلی از کشورهای اروپایی کار آسانی نیست.

در صورتی که یک شرکت اروپایی نیاز به نیروی جدید داشته باشد، باید در همان کشور آن موقعیت شغلی را آگهی کند. در صورتی که فرد مناسبی برای آن موقعیت شغلی پیدا نشد، کارفرما باید آن موقعیت شغلی را در کل اتحادیه اروپا آگهی کند. 

در نهایت در صورتی که فرد مناسب پیدا نشد، کارفرما می تواند شخصی را با تابعیت غیر اتحادیه اروپا استخدام کند.

بهترین روش اخذ اقامت اروپا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری بهترین روش اخذ اقامت اروپا است. در این روش متقاضی سرمایه گذاری مطمئن انجام می دهد و از این سرمایه گذاری سود می برد. همچنین در 90 درصد از برنامه های سرمایه گذاری، شرط حضور حذف شده است و در نتیجه متقاضی ملزم به زندگی در آن کشور نیست.

در میان برنامه های سرمایه گذاری، برنامه ویزای طلایی پرتغال مزایای بهتری نسبت به دیگر برنامه ها از جمله امکان اخذ پاسپورت پس از 5 سال ارائه می دهد.

اقامت اروپا با کمترین هزینه

برنامه انجل ویزای پرتغال یکی از برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری است. هزینه این برنامه نسبت به دیگر برنامه های سرمایه گذاری کمتر است. در واقع هزینه این برنامه نسبت به برنامه ویزای طلایی پرتغال، از نصف کمتر است.

راحت ترین روش مهاجرت به اروپا چیست؟

راحت ترین روش مهاجرت به اروپا، مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری است. این روش آمار قبولی بالایی دارد و تعداد کمی از پرونده ها رد می شود. در این روش پس از سرمایه گذاری و در مدت چند ماه پردازش پرونده، امکان مهاجرت برای متقاضی، همسر و فرزندان وابسته او فراهم می شود.

مزایای اخذ اقامت اروپا چیست

اقامت اروپا

اخذ اقامت اروپا  بسیار مورد علاقه افراد است، چرا که اخذ اقامت از یک کشور اروپایی عضو حوزه شنگن به افراد نه تنها اجازه اقامت و کار و زندگی در آن کشور را می دهد، بلکه دارندگان کارت اقامت می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به تمام کشورهای حوزه شنگن سفر کنند و در هر 6 ماه، 3 ماه را در آن کشورها سپری کنند. بنابراین اخذ اقامت این کشور ها ضمن ایجاد یک خانه امن دوم برای افراد و خانواده آنها در یکی از کشورهای تراز اول اتحادیه اروپا، به افراد آزادی سفر بدون ویزا در ناحیه وسیعی از قاره اروپا را می دهد.

امنیت: زندگی در محلی امن با خانواده، رویایی شیرین برای بسیاری از متقاضیان است. اروپا به طور کلی به عنوان محلی امن در نظر گرفته می شود. البته، اتحادیه اروپا دارای 28 عضو با موقعیت های امنیتی مختلف است. کشورهای اروپایی از حقوق دارندگان اقامت و یا شهروندی اروپا دفاع می کنند. این بدان معنی است که نه تنها شما و خانواده تان می توانید در یک مکان امن زندگی کنید، بلکه دارایی های مالی شما نیز محافظت خواهند شد.

کسب و کار: کسب و کار در بازار مشترک داخلی اتحادیه اروپا برای همه دارندگان اقامت و یا شهروندی اروپا ممکن است. یک بازار واحد برای تمام 500 میلیون نفری که دارای شهروندی یا اقامت اتحادیه اروپا هستند، وجود دارد.

سنگ بنای این بازار "چهار آزادی" است: آزادی حرکت مردم، کالاها، خدمات و ثروت بین کشور های عضو اتحادیه اروپا. هرکس که اقامت یا شهروندی اتحادیه اروپا را داشته باشد، با معافیت های محدودی، می تواند از این آزادی ها برخوردار باشد.

خدمات درمانی: اگر در اتحادیه اروپا زندگی کنید، مطمئنا از مزایای سیستم های مراقبت بهداشتی و سلامت لذت خواهید برد. علاوه بر این، از حق درمان در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا با همان شرایط و با همان هزینه ای که مردم آن کشور پرداخت می کنند، برخوردار خواهید بود.

 تحصیلات: اروپا دارای برخی از بهترین مدارس و دانشگاه های جهان است و برای دانشجویان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در دسترس است. بسیاری از دانشگاه های اروپا در سطح جهانی هستند که تحصیلات عالی رایگان ارائه می دهند.

 کیفیت زندگی: در تمام اتحادیه اروپا معیارهای زندگی بر اساس موارد ذکر شده در بالا مطابقت دارد. در اروپا می توانید یک زندگی کاملا نرمال با خانواده خود داشته باشید، در عین حال می توانید از تمام منافعی که اتحادیه اروپا می تواند ارائه دهد، لذت ببرید.

مراحل اخذ اقامت اروپا

1. عقد قرار داد با یک شرکت مهاجرتی مانند شرکت کنکاش.

2.  جمع آوری مدارک مورد نیاز بر اساس لیست مدارک که از سوی شرکت مهاجرتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت

3. سرمایه گذاری بر اساس گزینه انتخابی شما

4. ارسال پرونده متقاضی و خانواده او به اداره مهاجرت کشور مورد نظر توسط شرکت مهاجرتی جهت  بررسی درخواست 

5. صدور کارت اقامت اروپا در صورت پذیرفته شدن درخواست

مدارک مورد نیاز اخذ اقامت اروپا چیست؟

در برنامه های سرمایه گذاری اروپا نیازی به اثبات صاحب کسب و کار بودن متقاضی اصلی نیست.

برخی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت اروپا بر اساس برنامه های مختلف سرمایه گذاری اروپا شامل موارد ذیل است:

 

  • مدارک شناسایی متقاضی (پاسپورت، شناسنامه، عقدنامه،..)
  • مدارک مالی که نشان دهند متقاضی شرایط مالی لازم برای سرمایه گذاری را دارد.
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • مدارک شغلی
  • مدارکی که نشان دهنده وابستگی فرزندان بالای  18 سال باشد.

درباره اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا

اخذ اقامت از یک کشور در اتحادیه اروپا، در صورتی که آن کشور عضو پیمان شنگن نباشد، از مزایایی نظیر سفر بدون ویزا برخوردار نخواهد بود. برای مثال، در صورتی که فردی بتواند اقامت قبرس را دریافت کند، از آنجایی که قبرس عضو شنگن نیست، نمی تواند بدون اخذ ویزا در کشور های حوزه شنگن سفر کند.

اما شهروند یک کشور عضو اتحادیه اروپا، شهروند کل اروپا است. به این معنا که در صورتی که فردی بتواند شهروندی کشوری مانند قبرس را بدست آورد، شهروند کل اروپا است و در نتیجه حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن را دارد. 

علاوه بر سفر بدون ویزا، شهروندان یک کشور اروپایی حق زندگی، کار و تحصیل را در تمام کشورهای اروپایی دارند. 

مراحل اخذ پاسپورت اروپا

پاسپورت اروپا

2 روش برای اخذ پاسپورت اروپا وجود دارد:

1.     اخذ اقامت یک کشور اروپایی و رعایت الزامات مربوطه

برای مثال، در صورتی که فردی اقامت پرتغال را بدست آورد، در صورت رعایت الزاماتی نظیر شرط حضور یک هفته در سال و قبولی در آزمون زبان پرتغالی در سطح اولیه، می تواند پس از 5 سال برای اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کند.

2.     اخذ تابعیت یک کشور به صورت مستقیم

برای مثال، در صورتی که فردی در قبرس ملک خریداری کند، در عرض 6 ماه تابعیت و پاسپورت این کشور را بدست می آورد.

اخذ پاسپورت اروپا پس از 5 سال

در میان کشورهای اروپایی، پرتغال تنها کشوری است که پس از 5 سال با رعایت شرایط ساده تابعیت را به متقاضی اعطا می کند.

باقی کشور ها هم الزامات سخت تری دارند و هم مدت زمان لازم برای اعطای تابعیت در این کشورها بیشتر است.

 برای مثال، یونان پس از 8-9 سال، در صورتی که متقاضی حدودا 6 ماه در سال را در یونان زندگی کرده باشد، تابعیت و پاسپورت را اعطا می کند. در واقع یونان تنها کسانی را شهروند خود می داند که علاقه مند به زندگی در این کشور هستند.

اخذ اقامت اروپا با شرکت کنکاش

از میان برنامه های معرفی شده در این مقاله، شرکت کنکاش فقط از روش های خرید ملک و انجل ویزا اقدام می کند.

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ اقامت اروپا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.