اقامت اروپا از طریق خرید ملک در مدت زمان کوتاه

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

داشتن خانه ای در یک کشور گرم و آفتابی اروپایی همیشه مورد علاقه افراد متمول از سراسر دنیا بوده است. افراد ثروتمند معمولا خانه ای در یک کشور اروپایی می خرند تا تابستان های خود را در آن بگذرانند و یا فرزندان خود را برای تحصیل و تفریح به آنجا بفرستند.

 

در حال حاضر یک انگیزه دیگر برای خرید خانه و ملک در کشورهای اروپایی برای ثروتمندان از سراسر دنیا ایجاد شده است. افراد امروزه در بعضی کشورهای اروپایی ملک می خرند تا علاوه بر مزایای دیگر اقامت کشور های اروپایی را نیز کسب کنند. اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک یک روش نسبتا سریع برای اخذ اقامت از اروپا می باشد و بسیار محبوب است. در دهه گذشته به دلیل بحران اقتصادی در اروپا قیمت املاک بسیار کاهش داشت و همزمان با آن برخی کشورهای اروپایی برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در کشورشان را برای اولین بار ابداع کردند. قیمت مناسب املاک در اروپا، چشم انداز رشد قیمت در آینده نزدیک ، اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک و امکان سفر بدون ویزا به همه کشورهای حوزه شنگن دلایلی بودند که توجه سرمایه گذاران را بیش از قبل از همه دنیا به سمت اروپا کشاند.

 

همچنین برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک افراد را ملزم به اقامت طولانی مدت در کشور مربوطه نمی کنند و افراد آزاد هستند ضمن داشتن اقامت اروپا از طریق خرید ملک در هر جای دنیا که می خواهند زندگی کنند، این امر مخصوصا برای تاجران و صاحبان کسب و کار که احتیاج به آزادی حرکت بیشتر برای مدیریت کسب و کار خود دارند بسیار مهم و ضروری است.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک با شرکت کنکاش

شرکت کنکاش با سابقه طولانی در صنعت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، یکی از تمرکز های اصلی خود را معطوف به برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک نموده است. سابقه طولانی این شناخت را به ما می دهد تا بهترین این برنامه ها را بشناسیم و معرفی کنیم و با استفاده از شبکه قوی خود از متخصصان خرید ملک در کشور های اروپایی و وکلای خبره اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک قادر باشیم برای بهترین حالت سرمایه گذاری در اروپا، سرمایه گذاران عزیز را یاری کنیم.

 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ  اقامت اروپا از طریق خرید ملک  با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.