اقامت اروپا از طریق خرید ملک در مدت زمان کوتاه

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

داشتن خانه ای در یک کشور گرم و آفتابی اروپایی همیشه مورد علاقه افراد متمول از سراسر دنیا بوده است. افراد ثروتمند معمولا خانه ای را در یک کشور اروپایی می خرند تا تابستان های خود را در آن بگذرانند و یا فرزندان خود را برای تحصیل و تفریح به آنجا بفرستند.

در حال حاضر یک انگیزه دیگر برای خرید خانه و ملک در کشورهای اروپایی برای ثروتمندان از سراسر دنیا ایجاد شده است. افراد امروزه در بعضی کشورهای اروپایی ملک می خرند تا علاوه بر مزایای دیگر اقامت کشور های اروپایی را نیز کسب کنند. اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک یک روش نسبتا سریع برای اخذ اقامت است.

در دهه گذشته به دلیل بحران اقتصادی در اروپا قیمت املاک بسیار کاهش داشت و همزمان با آن برخی کشورهای اروپایی برنامه های سرمایه گذاری در کشورشان را برای اولین بار ابداع کردند. قیمت مناسب املاک در اروپا، چشم انداز رشد قیمت در آینده نزدیک ، اخذ کارت اقامت و امکان سفر بدون ویزا به همه کشورهای حوزه شنگن دلایلی بودند که توجه سرمایه گذاران را بیش از قبل از همه دنیا به سمت اروپا جلب کرد.

همچنین برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک افراد را ملزم به اقامت طولانی مدت در کشور مربوطه نمی کنند و افراد آزاد هستند ضمن داشتن اقامت در هر جای دنیا که می خواهند، زندگی کنند. این امر مخصوصا برای تاجران و صاحبان کسب و کار که احتیاج به آزادی حرکت بیشتر برای مدیریت کسب و کار خود دارند، بسیار مهم و ضروری است.

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در چه کشورهایی امکان پذیر است؟

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در پرتغال

برنامه ویزای طلایی پرتغال، معروف ترین برنامه سرمایه گذاری اروپا است که به دلیل انعطاف و مزایایی که دارد، متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است. این برنامه در سال 2012 آغاز به کار کرد. گزینه های سرمایه گذاری در این برنامه خرید ملک به ارزش 280,000 یورو، 350,000 یورو و 500,000 یورو است. با خرید ملک با این ارزش در پرتغال، اقامت پرتغال به متقاضی اصلی، همسر و فرزندان وابسته اعطا می شود. این اقامت موقت است و در صورت رعایت الزامات لازم هر 2 سال تمدید می شود. پس از 5 سال متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم و تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کند.

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در یونان

برنامه گلدن ویزای یونان مسیری برای سرمایه گذاری در املاک به منظور اخذ اقامت این کشور است. این برنامه در سال 2013 توسط دولت یونان معرفی شد تا افراد متمول را به سرمایه گذاری در یونان تشویق کند. با خرید ملک به ارزش 250,000 یورو در یونان، اقامت یونان اعطا می شود. این املاک را می شود در خود یونان یا در جزایر آن خریداری کرد. همچنین، ملک می شود تجاری یا مسکونی باشد. در صورتی که خریداران بخواهند، می توانند با هم ملک را خریداری کنند اما هر متقاضی اصلی باید حداقل 250,000 یورو را پرداخت کند. 

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در اسپانیا

اگر شما ملکی را در اسپانیا خریداری کنید، می توانید برای اخذ اقامت این کشور اقدام کنید. تنها چالش این پروسه مربوط به پر کردن فرم ها است. بنابراین، بهتر است که از یک شرکت مهاجرتی خبره کمک بگیرید. برای این که بتوانید از طریق خرید ملک اقامت اسپانیا را بدست آورید، باید 500,000 یورو در اسپانیا سرمایه گذاری کنید. این برنامه برای جذب سرمایه گذاری خارجی و ایجاد شغل های جدید معرفی شده است تا اقتصاد اسپانیا را بهبود ببخشد و قرض های این کشور را کاهش دهد.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک با شرکت کنکاش

شرکت کنکاش با سابقه طولانی در صنعت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، یکی از تمرکز های اصلی خود را معطوف به برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک کرده است. سابقه طولانی این شناخت را به ما می دهد تا بهترین این برنامه ها را بشناسیم و معرفی کنیم و با استفاده از شبکه قوی خود از متخصصان خرید ملک در کشور های اروپایی و وکلای خبره  قادر باشیم برای بهترین حالت سرمایه گذاری در اروپا، سرمایه گذاران عزیز را یاری کنیم.

 

  

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.