اخذ اقامت در اتحادیه اروپا تنها با پرداخت 180000 یورو در چند ماه

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا با ویزای انجل

چنانچه به دنبال یک روش بسیار سریع برای اخذ اقامت اروپا با کمترین قیمت و بدون نیاز به حضور فیزیکی در اروپا هستید، قطعا گزینه اخذ اقامت پرتغال از طریق ویزای انجل مناسب شما است.

این روش مهاجرتی تنها با پرداخت مبلغ 180,000 یورو و در حدود 4 ماه به نتیجه می رسد. پس از این که اقامت کشور زیبای پرتغال را بدست آوردید، به شما حق زندگی، تحصیل و فعالیت در کشور پرتغال و امکان سفر بدون نیاز به ویزا در کل حوزه شنگن اعطا می شود.

 

 همچنین بعد از گذشت تنها 5 سال و به شرطی که در سطح ابتدایی به زبان پرتغالی آشنایی داشته باشید، می توانید برای شهروندی پرتغال و اخذ پاسپورت پرتغال، که یک پاسپورت اروپایی است، اقدام نمایید.

ویزای انجل پرتغال چیست؟

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا با ویزای انجل پرتغال

ویزای انجل پرتغال یک برنامه اقامتی بسیار نوین و پیشرو است که اخیرا توسط دولت پرتغال به تصویب رسیده است. به این ترتیب که متقاضیان بدون آن که مجبور باشند در کشور پرتغال زندگی کنند و یا خود کسب و کاری را راه اندازی و یا مدیریت کنند، تنها با پرداخت هزینه به یک شرکت انکوباتور مورد تایید دولت پرتغال، اقامت پرتغال را خیلی سریع دریافت می کنند.

بعد از پرداخت هزینه، شرکت انکوباتور وظیفه دارد که روی یک طرح خلاقانه و استارتاپی، که شما انتخاب کرده اید، تحقیقات جامع و عملی انجام دهد، تمام مشکلات و موانع احتمالی را پیش بینی کند، راه حل های دقیق برای آن ها ارائه نماید و به این ترتیب این طرح را به یک مدل نهایی و قابل اجرا برساند.

شما مالک این استارتاپ و نتیجه این تحقیقات خواهید بود و چنانچه مایل باشید، می توانید این استارتاپ را مدیریت کنید و یا بیزینس پلان و مدل نهایی بدست آمده را به دیگران بفروشید.

 

در هر صورت، شما تنها با پرداخت 180,000 یورو ،بدون هزینه های جانبی، بدون نیاز به حضور فیزیکی در پرتغال و بدون هیچ گونه تعهدی در حدود 4 ماه اقامت این کشور زیبا را بدست خواهید آورد و از مزایای بی نظیر آن برخوردار خواهید شد.

این برنامه برای چه افرادی مناسب است؟

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا با انجل ویزای پرتغال

قطعا این برنامه برای افرادی مناسب است که قصد ترک محل زندگی خود را ندارند، اما برای آینده خود و فرزندانشان به دنبال راهی مطمئن و سریع برای کسب اقامت و حتی شهروندی اتحادیه اروپا هستند.

 بسیاری از افرادی که در ایران، امارات و ... زندگی می کنند و تصمیم ندارند کسب و کار و زندگی خود را در این کشور ها ترک کنند، تنها یک راه ارزان برای کسب اقامت و شهروندی یک کشور اروپایی خواهند داشت و آن راه بدون شک ویزای انجل پرتغال است.

 

 هر روش دیگر برای کسب شهروندی اروپا یا به اقامت فیزیکی طولانی مدت و صرف بین 7 تا 10 سال و یا مبلغ سرمایه گذاری به ارزش 3 تا 10 برابر هزینه ویزای انجل پرتغال نیاز خواهد داشت.

ویزای انجل پرتغال چه مزایایی دارد؟

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا با انجل ویزای پرتغال

·         امکان دریافت اقامت پرتغال تنها در طی 4 ماه

·         امکان زندگی و کار و تحصیل در کشور زیبای پرتغال

·         امکان سفر بدون ویزا در تمامی کشورهای حوزه شنگن

·         صرف هزینه حداقل نصف دیگر برنامه های موجود از جمله روش گلدن ویزا و خرید ملک

·         دریافت اقامت پرتغال بدون نیاز به مدارک اثبات مدیریت و ثروت

·         بدون شرط حضور فیزیکی در پرتغال حتی برای یک روز در سال

·         امکان دریافت شهروندی و پاسپورت کشور پرتغال بعد از 5 سال

·         شامل شدن فرزندان در پرونده در هر سنی به شرط آنکه هنوز دانشجو باشند

·         بعد از دریافت شهروندی پرتغال، امکان کار، زندگی و تحصیل در تمامی اتحادیه اروپا 

·         بدون هزینه های جانبی سنگین از جمله مالیات خرید ملک، نگهداری ملک و هزینه های دولتی

مقایسه برنامه های گلدن ویزای پرتغال و انجل ویزای پرتغال

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا با ویزای انجل پرتغال

ویزای انجل حتی یک روز هم شرط اقامت فیزیکی ندارد، اما در برنامه گلدن ویزا سالی یک هفته حضور فیزیکی در کشور پرتغال اجباری است.

برنامه اخذ اقامت از طریق ویزای انجل حتی نسبت به ارزانترین روش های اخذ اقامت از طریق گلدن ویزا هزینه کمتری دارد و حدودا سرمایه ای نصف مبلغ مورد نیاز برای گلدن ویزا نیاز خواهد داشت.

در هر دو روش ابتدا یک اقامت یک ساله اعطا خواهد شد که بعد از آن 2 بار دیگر هم با اعتبار 2 ساله تمدید می شود.  در هر 2 مورد بعد از گذشت 5 سال می توان برای اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال اقدام کرد.

در مورد ویزای انجل نتیجه سرمایه گذاری شما یک کسب و کار استارتاپی خواهد بود که به مدل نهایی رسیده است. شما می توانید به انتخاب خود این شرکت را مدیریت کنید یا بفروشید، اما در مورد گلدن ویزا نتیجه سرمایه گذاری شما ملکی خواهد بود که خریداری کرده اید.

در مورد گلدن ویزای پرتغال باید هر نفر معادل حدود 5,500 یورو هزینه های صدور کارت اقامت را به اداره مهاجرت پرتغال بپردازد. همچنین هزینه مالیات ملک هم وجود خواهد داشت. این هزینه های جانبی در برنامه ویزای انجل پرتغال وجود ندارد.

در صورت عدم دریافت اقامت از طریق ویزای انجل تمام هزینه های پرداخت شده از طرف شرکت انکوباتور به شما برگردانده خواهد شد، اما از طریق روش گلدن ویزا شما ابتدا باید ملک بخرید و هزینه های جانبی و ... دیگر به شما برگردانده نخواهد شد. شما تنها می توانید با فروش ملک، سرمایه خود را بازگردانید.

 

 

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه انجل ویزای پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.